צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קולקציית שמלות כלה און ליין

 
ברוח התקופה
בית האופנה הבינלאומי גליה להב, המציע שמלות כלה וערב פותח אתר און ליין בינלאומי ומגדיר מחדש את חווית הקניה של שמלות הכלה.
באתר יוצעו שמלות כלה, מוכנות ללבישה, בעיצובים מחויטים ונקיים ובמחירים נגישים
עם המגע הנשי המאפיין את המותג גליה להב.

החל מהשבוע ניתן יהיה לרכוש את שמלות הכלה של בית האופנה גליה באתר: https://www.galialahav.com/
 
 
 
 
 
 
 
 
בית האופנה גליה להב הפועל למעלה משלושה עשורים והיה למותג הכלות הראשון שפרץ את גבולות המדינה והפך לשם מוביל באירופה, ארה"ב ובאסיה.
המותג מאופיין בתפירת עילית ורקמות מושקעות, צלליות מפתות עם גב תחתון נועז ובדי גוסמר נדירים.
השמלות, הנתפרות בתפירת עלית בבית גליה להב בתל אביב, מוזמנות חודשים מראש ,לפני האירוע ומחיריהן הולם שמלות קוטור ייחודיות בעיצוב אישי.
 
יחד עם ההצלחה חובקת העולם, לא ניתן היה להתעלם מהצרכים החדשים של עולם הכלות והשינויים שחלו בשוק זה בשנים האחרונות בכלל ובתקופת הקורונה בפרט.
לכן ,שמחים לבשר בחברה , כי בימים אלה עולה לראשונה אתר און ליין ובו קולקציה חדשה של שמלות כלה השומרת בקפדנות על ערכי הליבה של המותג גליה להב ולצד זה מבשרת על קו חדש של שמלות כלה מוכנות ללבישה במחירים נגישים.
 
 
 
לדברי גליה להב "אני רואה במהלך החדש חלק מהתפתחות בית האופנה שיצרתי שהופך ממותג כלות למותג סגנון חיים. האתר החדש הוא צעד ראשון המבשר על החדשנות וההתאמה לרוח התקופה שיצקנו לתוך בית האופנה גליה להב".
השמלות היפיפיות המוצעות באתר מאופיינות בקו נקי והן נוחות ללבישה ומתאימות לחופה אך גם לאירועים נלווים כמו קבלות פנים, מסיבות אירוסין ירח דבש ועוד.
לצד השמלות מספק בית האופנה ייעוציים וירטואליים ושירותי סטיילינג אישי באמצעות הזום.
מהיום ניתן יהיה לרכוש שמלת כלה של גליה להב , באמצעות האתר, במחירים החל 7500 ₪ בלבד ועד 14 אלף שח לא כולל חתן .
טווח מידות:32-46

לפרטים נוספים:
לירון תמיר, שלמור תקשורת 054-4666892